HÜTTENES-ALBERTUS Polska - SOLIDNY PARTNER

Hüttenes-Albertus Polska Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 1996 roku jako firma - córka grupy Hüttenes-Albertus Chemische Werke GmbH, międzynarodowego producenta materiałów chemicznych, który aktywnie uczestniczy w dynamicznym rozwoju i modernizacji odlewnictwa od ponad siedemdziesięciu lat.

Hüttenes-Albertu Polsk zajmuje się sprzedażą materiałów pomocniczych dla odlewnictwa oraz produkcją m. in. piasków powlekanych oraz rdzeni odlewniczych spełniających określone wymagaania aktualnych i przyszłych klientów. Kompetentna grupa doradców technicznych - doświadczonych inżynierów odlewników służy pomocą we wdrażaniu nowych technologii oraz na bieżąco optymalizuje proces technologiczny budując zaufanie klientów do firmy Hüttenes-Albertus Polska jako wiarygodnego dostawcy.

HÜTTENES-ALBERTUS Polska - OBSŁUGA KLIENTA

Hüttenes-Albertus Polska od ponad 15 lat współuczestniczy w dynamicznym rozwoju polskiego przemysłu odlewniczego. Podstawowym celem firmy jest profesjonalna działalność spełniająca oczekiwania klientów. Poprzez stosowanie nowoczesnych metod wytwarzania i podnoszenie jakości wyrobów i usług, umacniamy naszą pozycję na rynku, ograniczamy ingerencję w środowisko minimalizując odpady i zużycie surowców naturalnych.

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie pracowników w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży i logistyki, jak również szybka i elastyczna reakcja na potrzeby klienta to kolejne atuty, które budują sukces firmy oraz klientów Hüttenes-Albertus Polska.

Sprawną obsługę logistyczną wspierają dwa magazyny zlokaliowane w Lublinie oraz w Poznaniu. Lublin jest też główną siedzibą firmy, a w obiektach o łącznej powierzchni ok. 10 000 m2 funkcjonują

 

HÜTTENES-ALBERTUS Polska - PRODUKCJA

Produkcja piasków powleczonych realizowana jest na nowoczesnych urządzeniach zaprojektowanych i wykonanych przez firmę Technical. Cały proces powlekania piasków jest archiwizowany, co pozwala na bieżąco analizować parametry wykonania każdej mieszarki piasku.

Asortyment obejmuje piaski do wszystkich stopów odlewniczych, rdzeni pełnych i skorupowych.

Wychodząc naprzeciw wymanaganiom klienta Spółka wytwarza również rdzenie zarówno w technologii piasków powlekanych (hot - box), jak również w technologii cold - box. Firma posiada 14 urządzeń pracujących w technologii hot - box oraz 4 strzelarki w technologii cold - box.

Firma Hüttenes-Albertus na życzenie klienta służy doradztwem technicznym w zakresie doboru technologii wykonania rdzeni i konstrukcji rdzennic.

 

HÜTTENES-ALBERTUS Polska - członkiem Odlewniczej Izby Gospodarczej