Aktualności

WORLD FOUNDRY CONGRESS

23 - 27 September 2018, Krakow

FOCAST FORUM ODLEWNICZE 2016

HÜTTENES-ALBERTUS POLSKA

Pavilion 6A | Booth 32 

MIĘDZYNARODOWE TARGI ODLEWNICZE GIFA 2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

DO ODWIEDZENIA STOISKA HUTTENES-ALBERTUS

NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ODLEWNICZYCH GIFA 2015

 W DNIACH 16 – 20 CZERWCA 2015

HALA NR 12, STOISKO NR C50

 

NAJLEPSZY DOSTAWCA Roku 2014

Z przyjemnością informujemy, że firma nasza otrzymała  tytuł "NAJLEPSZY DOSTAWCA Roku 2014" od Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.

XIX Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL 2013

 

W związku z tegoroczną edycją Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL informujemy, że Zarząd Huttenes-Albertus  zrezygnowal z udziału w nadchodzących Targach METAL 2013. 

Decyzja ta została podjęta po wnikliwej analizie wszystkich imprez, w których nasza firma uczesniczyła nieprzerwanie od 15 lat. Targi METAL były zawsze okazją do zaprezentowania nowych produktów, ale przede wszystkim do wymiany doświadczeń i opinii z naszymi Klientami. Jednak w związku z faktem, że od kilku lat obserwujemy znaczny spadek zainteresowania Targami planujemy udział w imprezie w cyklu dwuletnim.

Licząc na zrozumienie naszej decyzji oraz mając nadzieję, że udział  w następnych latach przyniesie wszystkim stronom korzyści i satysfakcję, już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Huttenes-Albertus Polska w roku 2014.

 

Zarząd i Pracownicy Huttenes-Albertus Polska

 

 

 

 

Certyfikat w kategorii QI Produkt

Z przyjemnością informujemy, że firma nasza otrzymała  Certyfikat przyznania Godła Najwyższej Jakości Quality International 2013 w kategorii QI Produkt - produkt najwyższej jakości.

XVIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach

W dniach 25 - 27 września 2012 roku odbyły się XVIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL w Kielcach.

Hüttenes-Albertus Polska po raz 14 będzie gościł na Targach. Podczas imprezy zaprezentowano nasze nowe materiały. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie materiałów formierskich, ofertą nowoczesnych pokryć stosowanych do produkcji odlewów ciężkich oraz technikami ich nanoszenia. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą materiałów ogrniotrwałych firmy EKW Feuerfest z Niemiec, którą Hüttenes-Albertus Polska reperzentuje na rynku polskim już od trzech lat.

Konferencja Hüttenes-Albertus Polska

III Konferencja Hüttenes-Albertus Polska "Materiały formierskie - teoria i praktyka"

W gościnnych okolicach Zakopanego w dniach 20 - 22 maja 2012 roku odbyła się III organizowana przez Hüttenes-Albertus Polska cykliczna konferencja "Materiały formierskie - teoria i praktyka".

W konferencji wzięło udział ponad 100 uczestników reprezentujących ponad 40 polskich odlewni. Miło nam było gościć również wielu przedstawicieli nauki z Wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje dotyczącze najnowszych osiągnięć Hüttenes-Albertus w zakresie prowadzonych prac nad spoiwami nieoranicznymi, ich porównanie z obecnie funkcjonującymi technologiami, jak również prezentacja pod przewrotnym tytułem: "Czy odlewnictwo może sklonować człowieka ?"

Szczegółowe informacje i materiały konferencyjne można uzyskać w naszym sekretariacie: sekretariat@huettenes-albertus.pl